Bakanımız Müezzinoğlu’nu Ziyaret Ettik

Bakanımız Müezzinoğlu’nu Ziyaret Ettik

Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin  Eski Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu ziyaret etti.

Aralık ayında federasyon başkanlığını devralan Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin  Rumeli camiasının içinden gelen ve siyasetin duayeni konumuna gelen bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’na bakanlık dönemindeki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.  Coğrafya insanına katkı sağlayan desteklerini ve imza atılan çalışmaları asla unutamayacaklarını belirtti. Dernek genel başkanlığı yanında üstlendiğimiz federasyon başkanlığı sürecinde de sayın bakanımızı her zaman yanımızda görmekten mutlu olacağını belirtti. Nazik kabullerinden dolayı teşekkür eden genel başkan bakanımızla çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Mehmet Müezzinoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisininde mensubu olduğu ve ait olduğu Rumeli-Balkan coğrafyası ve Türk milletinin hassasiyetleri konusunda değerlendirmelerde bulundu. Bundan sonraki dönemlerde yapılacak her türlü çalışmaya da katkı koyacaklarını dile getirerek bizler gönül coğrafyamıza hizmetle birlikte asıl olan kendi coğrafyamıza olan vefa borcumuzu da çalışmalarımızla yerine getiriyoruz “dedi.

Bu gönderiyi paylaş