Kemal Kılıçdaroğlu Rumeli-Balkan Camiası ile Kahvaltıda Buluştu

Kemal Kılıçdaroğlu Rumeli-Balkan Camiası ile Kahvaltıda Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rumeli-Balkan Camiası kanaat önderleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Rumeli Camiasını temsilen federasyon ve dernek başkanlarının yer aldığı kahvaltıya Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Av. Necmettin Hüseyin de katıldı.

Hilton Otelde düzenlenen karşılıklı görüş alışverişin de bulunulan ve herkesin söz alarak düşüncelerini ifade etme şansı bulduğu kahvaltılı toplantıya, Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı olan  aynı zamanda Göçmenlere Yardım Derneği Genel Başkanı Necati Barlas, Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Bosna Sancak Kültür ve Tarih Vakfı Başkanı Prof. Dr. Adem Fazlıoğlu, Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri ve Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Üsküdar Şube Başkanı Hasan Küçük ve yine federasyonumuz üyesi Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammet Sancaktar’da katıldı. Toplantıda ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Eski Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hazır bulundu.

Bu gönderiyi paylaş