Üç Değerli ve Güzel İnsanı Kaybettik

Üç Değerli ve Güzel İnsanı Kaybettik

Son dönemde üç değerli ve güzel insan maalesef aramızdan ayrıldı. Camialarımızda hizmetleri ile yer eden ve damga vuran Feridun Seymen, Hüseyin İlyasoğlu ve Selim Yusufoğlu olmak üzere üç güzel insan ebediyete uğurlandı.

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bakırköy Şubesi Eski Başkanı ve federasyon eski delegesi Feridun Seymen, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği İzmir Şubesi Eski Başkan Hüseyin İlyasoğlu ve yine Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu eski yöneticisi ve kurucu derneklerinden biri olan kardeş derneğimiz Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin kurucusu ve eski genel sekreteri Selim Yusufoğlu’nu kaybettik. Kendilerine Rumeli Türk Dernekleri Federasyonu olarak Allah’tan rahmet, yakınlarına ve camiamıza başsağlığı ve sabırlar dileriz.

İnandıkları davaları uğruna hiçbir karşılık beklemeksizin adanan ömürleri sonunda yaşadığımız bu süreçte son yolculuğuna hak ettikleri şekilde uğurlayamadığımız ancak gönlümüzde ettikleri değerle bizlerde önemli ve güzel yer eden bu üç değerli insanı her zaman saygı ve rahmetle anacağız.

Bu gönderiyi paylaş